Велосипедисти здобули вісім нагород на змаганнях у Миколаєві

23-5 липня у місті Миколаїв відбулася Відкрита Першість міста у багатоденній гонці на шосе серед юнаків та дівчат.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк). Вони загалом здобули 8 нагород – 3 золотих. 3 срібні і 2 бронзові.

У перший день змагань проводилася індивідуальна гонка на час. Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші здобув золоту нагороду. У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник був другим. Валентина Гораш у змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. здобула срібну нагороду.

У другий день змагань проводилася групова гонка на 30 кілометрів. Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші посів друге місце. У третій день була групова гонка на 40 кілометрів. Скорбив у своїй віковій категорії виграв змагання, Винник був третім.

За підсумками трьох етапів були визначено переможця та призерів у загальному заліку. У змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші перше місце посів Роман Скорбич (був нагороджений кубком, медаллю, грамотою і цінним призом). У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник став третім (був нагороджений медаллю, грамотою і цінним призом).

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

Стартував Відритий чемпіонат Знам’янського району

1

4 липня стартував Відритий чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Участь у чемпіонаті району беруть 7 команд: «Промінь» (Богданівка), «Нива» (Цибулеве), «Хлібодар» (Суботці), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Петрове), «Тясмин» (Олександрівка) та «Усівка» (Олександрія).

У Богданівці місцевий Промінь зазнав поразки від Хлібодару з Суботців. Гості зусиллями Олійника змогли забити швидкий гол. На 37-ій хвилині матчу Матюк отримав червону картку за фол останньої надії і Хлібодар залишився у меншості.

У другому таймі суботцівська команда змогла не лише втримати переможний рахунок, але забити ще два голи. Спочатку відзначився Кравченко, а через 4 хвилини Шинкарь.

Промінь (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 0:3 (0:1) (Олійник, 23; Кравченко, 77; Шинкарь, 81)

Промінь: Шеховцов, Сітніченко (Білоголовий, 70), Долинський, Жадан (Буханець, 83), Базака (Чурік, 76), Олійник Р., Шевцов О. (Карпенко, 85), Гордуз (Наводничий, 51), Скок, Жураківський (Шандра, 46), Статінов

Хлібодар: Халімончиков, Шинкарь (Братко, 85), Матюк, Самсоненко, Кударенко, Якущенко (Семчук, 46), Олійник В., Кравченко (Матюшенко, 80), Сандул (Шевцов Д., 60), Грузин, Зайцев (Тарасенко, 80)

Попередження: Олійник Р., 33 – Олійник В., 44; Кравченко, 55.

Вилучення: Матюк, 37.

У селі Новий Стародуб (Петрівський район) олександрійська Усівка зустрічалася з Тясмином з Олександрівки. Господарям вдалося забити швидкий гол – відзначився Літвін. До перерви Казьмін подвоїв рахунок. Після перерви олександрійська команда довела рахунок до розгромного. Літвін забив ще двічі і оформив хет-трик у звітній зустрічі.

Усівка – Тясмин – 4:0 (2:0) (Літвін, 9, 55, 75; Казьмін, 36)

Усівка: Цапенко, Череватюк (Ткачук, 78), Кожемяченко, Криволапов, Середа (Попруга, 61), Кузнецов (Коваленко, 46), Кузьмін (Наумов, 58), Федан (Кузьменко, 78), Літвін (Скрипка, 79), Бульба, Шпак (Стадніченко, 46)

Тясмин: Орлик, Москаленко (Кулинка, 74), Нагірний (Бойко Д., 82), Пономарчук, Возник, Леськів, Гудзов (Яровий А., 46), Кислий, Досужий, Бровіцький (Мережаний І, 74), Мережаний С.

Попередження: Стадніченко, 65; Попруга, 90 – Москаленко, 20.

У заключному матчі туру ФК «Дмитрівка» святкував впевнену перемогу над «Буревісником» з Петрового.

У першому таймі матчу Дмитро Добрянський вивів вперед дмитрівську команду. На 62-ій хвилині Роман Андрієнко подвоїв рахунок. А в останній 10-хвилинці господарі довели рахунок до розгромного – голи на рахунку Сергія Барбанова і Миколи Швеця.

За підсумками першого туру лідерство у чемпіонаті захопили «Усівка», ФК «Дмитрівка» та «Хлібодар, які набрали по три очки.

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Петрове) – 4:0 (1:0) (Добрянський, 14; Андрієнко, 62; Барбанов, 80; Швець, 84)

ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Назаренко, Лебединець, Андрієнко, Барбанов, Добрянський, Швець, Козін (Капитула, 46), Ткаченко, Маринич, Різник (Дергунов, 60)

«Буревісник»: Нігай, Чернецький, Єськов, Жуков (Крилов, 73), Лисак, Мостовий, Ткач, Тюпа, Фарбанець, Бабанський, Солодов

Попередження: Жуков, 30; Чернецький, 67.