Майже 3000 роботодавців Кіровоградщини звернулися по допомогу по частковому безробіттю

324-compressorУ обласному центрі зайнятості повідомляють, що станом на 30 червня, центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості отримали від представників малого та середнього підприємництва майже 3000 пакетів документів.

Переважна більшість із загальної кількості– це фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю.

Робоча  група  обласного центру зайнятості для розгляду пакетів документів, поданих роботодавцями та ФОПами для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, засідає щоденно та виносить відповідні рішення. Нею вже ухвалено 882 позитивні рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За результатами прийнятих рішень 1683  найманих  працівника, які тимчасово залишилися без роботи на період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю, з них частина вже отримала вказану допомогу.

Довідково. Для отримання додаткової інформації щодо отримання такої фінансової  допомоги  від держави, представникам малого та середнього бізнесу необхідно звернутись до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем їх реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Самостійно ознайомитись з порядком отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантинуможна завітавши на інтернет-ресурс Державної служби зайнятості до рубрики «Допомога по частковому безробіттю».

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..