У Знам’янці підприємець сплатив 20 тисяч гривень за невиконання вимог припису

1Під час проведення планового заходу державного нагляду (контролю) продуктового магазину в м. Знам’янка фахівці Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини виявили порушення вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів. За результатами перевірки фізичній особі-підприємцю було надано припис щодо усунення виявлених порушень. З метою перевірки виконання вимог припису фахівці здійснили позапланову перевірку закладу, під час якої виявили, що порушення не усунуті.

Зокрема, не в повній мірі забезпечено простежуваність харчових продуктів (відсутні супровідні документи на морожену рибу та масло). Контроль за температурними режимами зберігання харчових продуктів у морозильних камерах не ведеться, що не унеможливлює розмноження мікроорганізмів, формування токсинів тощо. На потужності відсутні дезінфікуючі засоби, призначені для обробки інвентарю, з яким контактують харчові продукти (ножі, розробні дошки для м’яса, ємності для розміщення м’яса на вітрині). Також зафіксовано реалізацію харчових продуктів, термін придатності яких закінчився (печиво, тістечка, сосиски та сардельки, ковбаса напівкопчена, м’ясомісткі вироби).

Враховуючи зазначене та керуючись п. 19 ч. 1 ст. 65, ст. 66 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області винесло постанову про накладення на фізичну особу-підприємця штрафу в розмірі п’яти мінімальних заробітних плат, що складає 23 615 гривень.

 

ГУ Держспоживслужби в Кіровоградській області

Додати коментар