У Знам’янці безробітні вчилися працювати із сучасними джерелами пошуку роботи

2Про сучасні джерела пошуку роботи йшла мова під час інформаційного вебінару, що проводився фахівцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних.
Захід мав на меті ознайомити учасників із новітніми джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, необхідністю систематичного опрацювання. Під час онлайн-спілкування було розглянуто наступні питання: як побудувати власну стратегію пошуку роботи, де слід шукати вакансії та які методи необхідно використовувати при пошуку роботи.

1
Також учасники заходу були поінформовані про послуги служби зайнятості, особливості обслуговування клієнтів у період карантину, варіанти пошуку роботи за допомогою електронних сервісів Державної служби зайнятості.
Наприкінці вебінару фахівець з профорієнтації Людмила Базюк порадила безробітним бути активними, систематично опрацьовувати різні джерела вакансій, що значно сприятиме їх офіційному працевлаштуванню.
Фахівчиня прокоментувала ефективність проведення заходів у дистанційному форматі: «Зручність зустрічей онлайн, на противагу класичним семінарам, для пошукачів роботи полягає у доступності необхідної інформації не виходячи з дому. Отримавши важливу інформацію, клієнт може, не витрачаючи часу, здійснювати пошук роботи або удосконалювати власні навички через онлайн-ресурси служби зайнятості».

 

Людмила Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар