XLIІІ сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

1Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк взяв участь в роботі пленарного засідання сорок третьої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Сергій Макаренко.

В ході роботи сесії депутати  внесли зміни та доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.

2

Заслухавши доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року та внесли  зміни до  рішення   районної  ради від 17 грудня 2019 року № 693 «Про районний бюджет Знам’янського району на 2020 рік».

3

Також депутати затвердили річні  звіти  про виконання показників фінансових планів   комунальних   підприємств  Знам’янської районної ради за 2019 рік, фінансовий план  комунального некомерційного підприємства  «Знам’янський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Знам’янської  районної ради на 2020 рік у новій редакції, реєстр об’єктів  нерухомого майна спільної власності  територіальних громад сіл Знам’янського  району Кіровоградської області у новій редакції, надали згоду  комунальному  підприємству Знам’янської районної  ради «Районна аптечна мережа» на закриття аптечного пункту та розглянули низку питань  щодо передачі  будівель та майна окремих медичних закладів на баланс та у власність сільських рад.

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..