Голова Знам’янської РДА Василь Смаглюк зустрівся з волонтерами та активістами ГО «Майдан»

1Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк зустрівся з волонтерами та активістами громадської організації «Майдан», у ході якої координатор ГО «Майдан» Наталія Тишкевич порушила питання щодо поновлення роботи центру медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, який був відкритий 14 жовтня 2015 року на базі центральної районної лікарні.

У ході зустрічі керівник району наголосив на питання подальшої співпраці з волонтерами та громадськістю. Підкреслив незамінний їх внесок у надання психологічної допомоги бійцям, адаптацію їх до «життя без війни», повернення до соціуму, роботу з родинами військовослужбовців, особливо тих, хто втратив у зоні проведення АТО своїх рідних.

На зустріч з головою районної державної адміністрації Василем Смаглюком також завітали волонтери Анжела Браїм, Світлана Савранська та Михайло Сурдул, ветерани АТО Олександр Чіплик та Володимир Мухуров (радник голови районної державної адміністрації з питань АТО).

1

Вони ділилися практикою роботи та напрацюваннями з надання адресної допомоги громадянам міста Знам’янка та Знам’янського району, які проходять військову службу в зоні проведення ООС.

Були обговорені питання щодо подальшої співпраці органів виконавчої влади та громадської організації, а також реалізації майбутніх спільних проектів.

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..