Які професії користуються найбільшим попитом у роботодавців Кіровоградщини

naybilsh-zatrebuvani-compressorНа 1 травня 2020 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Кіровоградської області, у порівнянні з відповідною датою минулого року, знизилась на 27,8% та становила 2,1 тис. одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 0,3 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технічного устаткування і кваліфікованих робітників: це трактористи- машиністи сільськогосподарського виробництва, водії, трактористи, швачки, електрогазозварники, слюсарі-ремонтники, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, монтери колії, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтери з експлуатації розподільних мереж, слюсарі-сантехніки, токарі, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, молодші медичні сестри, офіціанти, кондуктори громадського транспорту, соціальні робітники, бармени).

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи: бухгалтерів, спеціалістів державної служби, медичних сестер, інспекторів, вихователів, лікарів загальної практики-сімейних лікарів, фахівців, агрономів, економістів, електриків дільниці.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники службових приміщень, сторожа, двірники, комірники, робітники з благоустрою та прибиральники виробничих приміщень.

 

 

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..