На Знам’янщіні перші 2 приватних підприємця отримають допомогу по частковому безробіттю

DSC03470-compressorПрограма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину почала діяти. Насамперед вона покликана зберегти робочі місця, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів.
На сьогодні обласним центром зайнятості прийнято 2 позитивних рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям Знам’янщини у період карантину. Допомогу отримують працівники ФОП Нестерова С.Л. та Супрунової Г.О., які в період карантину знаходилися без заробітку.
«Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається центрами зайнятості, працівникам, у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, за зверненням роботодавця із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, для її виплати працівникам. Право на звернення з метою отримання допомоги мають роботодавці– як юридичні особи, так і приватні підприємці», до кінця травня планують надати документи ще 3 підприємця міста –розповіла директор Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмила Компанієць.
Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається у разі сплати роботодавцем єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності.

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знамянської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар