У Знам’янці визначили переможців фестивалю мистецтв “Країна дитячих талантів”

PrintЦього року фестиваль проходив у дистанційному режимі у зв’язку з карантином через пандемію захворювання на коронавірус. Але навіть така форма проведення не завадила проявити свої здібності та таланти всім охочим дітлахам та молоді міста.
До участі у фестивалі мистецтв були запропоновані наступні номінації, а саме:
 Хореографічне мистецтво;
 Образотворче мистецтво;
 Декоративно – прикладне мистецтво;
 Вокальне мистецтво;
 Гра на музичних інструментах;
 Оригінальний жанр.
За віковими категоріями: до 6 років;
7 – 10 років;
10 – 13 років;
14 – 17 років.
Цього року участь у фестивалі в різних номінаціях прийняло близько 300 учасників.
Отже, за результатами оцінювання було визначено переможців в наступних номінаціях:
ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Нам би ням би» (вік. кат. до 6 років), керівник М. Стукаленко ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Танцюй як я» (вік.кат.7 – 9 років), керівник М. Стукаленко ЦДЮТ;
• II місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Чарівна сопілка» (вік.кат.7 – 9 років), керівник Ю. Ставицька ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Дитячий танцпол» (вік.кат.7 – 9 років), керівник Ю. Ставицька ЦДЮТ;
• II місце – Х/К бального танцю «Перлина» (вік.кат.7 – 9 років), керівник Н. Залєвська ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Спасибі мамо!» (вік.кат.11-13 років), керівник М. Стукаленко ЦДЮТ;
• II місце – Х/К бального танцю «Перлина» з композицією «Бешкетники» (вік. кат 9-11 років), керівник Н. Залєвська ЦДЮТ;
• II місце – Х/К естрадного танцю «Сузір’я» з композицією «Шалені танці» (вік. кат. 10-13 років), керівник О. Андрєєва ЦДЮТ;
• II місце – Х/К естрадного танцю «Едельвейс» з композицією «Волошкова Україна» (вік. кат. 10-13 років), керівник Т. Ігнатьєва ЗРЦДЮТ с. Суботці;
• I місце – Смалько Є. та Іванов В. кол. «ФУРОРДАНС» (вік. кат 11-13 років) НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• I місце – Х/К бального танцю «Перлина» з композицією «У вихрі почуттів» (вік. кат 11-17 років), керівник Н.Залєвська ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Я жива» (вік.кат. 13 – 17 років), керівник М.Стукаленко ЦДЮТ;
• II місце – Х/К естрадного танцю «Едельвейс» з композицією «Волошкова Україна» (вік. кат. 13 – 17 років), керівник Т.Ігнатьєва ЗРЦДЮТ с. Суботці.

ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
• I місце (СОЛО) – Мінько Неоніла, 9 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• I місце (СОЛО) – Грудницька Софія, 11 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• II місце (СОЛО) – Гетьманенко Юлія, 10 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• II місце (СОЛО) – Ларіонов Максим, 12років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• III місце (СОЛО) – Мащенко Андрій, 14 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• III місце (СОЛО) – Cеменкова Вікторія, 12років НВК «ЗШ №7»;
• II місце (ВОКАЛЬНА ГРУПА) – «СПІВОГРАЙ» «ЗШ №1».

ГРА НА МУЗИЧНОМУ ІНСТРУМЕНТІ
• I місце (ФАНО) – Ткаченко Дарія, 10 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• I місце (ФАНО) – Попова Евеліна, 11 років;
• I місце Зубарєв Іван, 13 років;
• II місце (ФАНО) – Кулик Діана, 11 років;
• III місце (ГІТАРА) – Бойко Діана, 9 років, НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• II місце (БАРАБАН) – колектив «МРІЯ», ЗШ №7.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР
• II місце Кравцов Іван, ЗШ №1;
• II місце Крук Марія, ЗШ №1;
• II місце Леонов Даніїл, ЗШ №1;
• II місце Профатілова Діана, ЗШ №1;
• II місце Кулик Діана, ЗШ №1;
• II місце Василенко Дарія, ЗШ №1.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
• I місце – Огонесян Олександра, (вік.кат.7 – 9 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Носенко Влад, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• I місце – Носенко Каріна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• I місце – Діденко Максим, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2 – ліцей»;
• I місце – Самасьонок Анастасія, (вік.кат.10-13 р.)НВК «ЗШ№2 – ліцей» ;
• I місце – Кривич Марина, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія» ;
• I місце – Кірій Олександр, (вік.кат.10-13 р.)ЦДЮТ ;
• I місце – Пилипенко Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ ;
• I місце – Прокопенко Кіра, (вік.кат.10-13 р.)ЦДЮТ ;
• I місце – Біляєва Інна, (вік.кат.10-13 р.)ЗШ№1;
• I місце – Герасимчук Марія, (вік.кат.14-17 р.)ЗШ №1 ;
• I місце – Кебелеш Аліна, (вік.кат.14 – 17 р.)ЗШ №1 ;
• I місце – Комісарова Анастасія, (вік.кат.14 – 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Ісаєва Анастасія, (вік.кат.14 – 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Тупиця Дарина, (вік.кат.14 – 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Тіщенко Тетяна, (вік.кат.14 – 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Камінський Стас, (вік.кат.14 – 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Бреславська Поліна, (вік.кат.14 – 17 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Кулик Софія, (вік.кат.14 – 17 р.) ЗШ №7;
• II місце – Нагорний Олексій, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• II місце – Марченко Анна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• II місце – Овсянік Микола, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ№7
• II місце – Босненко Олександра, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Ващенко Емілія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Ковальова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Буртова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• II місце – Язвенко Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ№1;
• II місце – Верем’єва Ольга, (вік.кат.14-17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• III місце – Кондратенко Дмитро, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• II місце – Кулик Діана, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• III місце – Cавченко Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• III місце – Ємченко Марія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• III місце – Бельш Аліна, (вік.кат.14-17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• III місце – Забродська Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Берневек Назар, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Акімова Анна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Іванова Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Міщенко Анна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Беркань Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Аліфанова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Варзарь Дмитро, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Рогова Олена, (вік.кат.14-17 р.) ЗШ №7;
• III місце – Полтовець Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Ковальова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ №2 – ліцей»;
• III місце – Кривозубова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №4;
• III місце – Грачова Марія, (вік.кат.7-9 р.) ЗШ №6.

ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
• I місце – Бурцева Каріна, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Бающенко Дар’я, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I місце – Агінян Евеліна, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Васвілов Костянтин, (вік.кат.7-9р.) ЦДЮТ;
• I місце – Ратушна Злата, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ
• I місце – Філоненко Маргарита, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Нєстєрова Анастасія, (вік.кат.14 – 17 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Васьковська Валерія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Холодович Поліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Стельмах Сніжанна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Олексенко Андрій, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• I місце – Босненко Олександра, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• I місце – Саржевська Єлизавета, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Желонкіна Каріна, (вік.кат.7-9 р.);
• II місце – Філоненко Маргарита, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Андерсон Ілля, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Бурульова Єлизавета, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Скороход Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Стельмах Сніжанна, (вік.кат.14 – 17 р.) ЦДЮТ;
• I місце – Зубарєв Іван, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №6;
• I місце – Шевчук Ігор, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ №2 – ліцей»;
• I місце – Блакитна Софія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Сопов Дмитро, (вік.кат.10-13 р.)НВК «ЗШ №2 – ліцей»;
• III місце – Лапа Назар, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№2-ліцей»;
• III місце – Плахотнюк Владислав, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III місце – Осадча Олександра, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III місце – Кондрашов Артем, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III місце – Нагорний Олексій, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III місце – Піскова Анастасія, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Яцишин Микита, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Щупка Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Масловська Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Вельчинська Ренатта, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Голубніча Поліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Захаров Іван, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Кажанова Олександра, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Авдієнко Марина, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце –Шевченко Вікторія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Вакуленко Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Музиченко Альона, (вік.кат.14-17 р.) ЦДЮТ;
• III місце – Прищепа Богдан, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ.

Усі учасники мають змогу отримають дипломи у закладах освіти від яких була подана заявка. Ті учасники, які подали заявки особисто, зможуть отримати дипломи у Центрі дитячої та юнацької творчості (каб.№4) термін видачі з 01 по 15 червня 2020 року.

 

Джерело

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..