У Знам’янці в магазині виявили недотримання умов зберігання замороженої рибної продукції

1Фахівці Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) в одному з продовольчих магазинів торговельної мережі. Під час перевірки встановили порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Зокрема, риба морожена (скумбрія), що реалізується в магазині, частково має зовнішні пошкодження. Система простежуваності риби не забезпечена – при розміщенні мороженої скумбрії в морозильній вітрині знеособлено різні партії риби від різних виробників та з різними термінами придатності.

Також спеціалісти зафіксували, що в морозильній вітрині зберігаються разом дві партії риби мороженої з вимогами виробника до однієї не вище -18ᴼС, а до другої не вище -20ᴼС. При цьому фактична температура в морозильній вітрині становила -15ᴼС. Недотримання необхідних температурних режимів при зберіганні харчових продуктів може призвести до розмноження в них мікроорганізмів та формування токсинів.

Враховуючи все зазначене, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надало суб’єкту господарювання припис про усунення виявлених порушень, невиконання вимог якого тягне застосування штрафних санкцій. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Додати коментар