Керівники Знам’янського району відвідали учасників бойових дій Другої світової війни

19 травня 1945 року назавжди увійшло в історію як День перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.

З нагоди вшанування великого подвигу ветеранів та відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк та голова районної ради Сергій Макаренко, спільно із керівниками органів місцевого самоврядування, відвідали учасників бойових дій у Другій світовій війні, які проживають у районі, вручили їм квіти та подарунки.

Керівники району привітали ветеранів зі святом перемоги. За мужність і героїзм, проявлені у боротьбі з фашистськими загарбниками, учасників бойових дій Галину Онуфріївну Юху (с.Володимирівка), Ганну Данилівну Дорофієву та Юрія Олександровича Танського (с.Дмитрівка), Павла Антоновича Ваку (с.Мошорине), Василя Івановича Леонова (с.Трепівка) нагороджено Грамотами Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради

Зустрічі пройшли у теплій, сердечній та невимушеній атмосфері. Ветерани ділилися спогадами та своїми думками. У свою чергу, Василь Віталійович та Сергій Дмитрович щиросердно побажали ветеранам довгих років життя, здоров’я, щастя, родинного затишку, шани та любові близьких.

8

7

6

5

4

3

2

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..