Знам’янський народний аматорський театральний колектив “Діалог” виборов І місце на “Театральній весні Кіровоградщини”

2За п’ятирічну плідну роботу, високу виконавську майстерність аматорського театрального колективу «Діалог»(реж. Світлана Бойко) стали здобутками не тільки призові місця за участь у щорічному обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», а й присвоєння колективу в минулому році почесного звання «народний». Цей рік став не меньш значним для нашого «Діалогу».
3 березня 2020 року відкрив свою роботу 61-й обласний конкурс театрального мистецтва на базі Кіровоградського районного Будинку культури. Загалом в огляді –конкурсі взяли участь 22 народних аматорських театрів з 11 районів, 3 міст та 1 ОТГ.
Для нашого улюбленого народного аматорського театрального колективу «Діалог» (реж. С. Бойко) феєричний результат був очікуваним, бо кожним актором вкладено в роботу над виставою багато часу, сил, нервів, бажання і прагнення, щоб зіграти свої ролі на високому професійному рівні. То ж по підсумкам роботи журі -видатних театральних фахівців – наш колектив виборов Диплом І ступеню (І місце), Диплом у номінації «Краща сценографія», Диплом у номінації «Кращий виконавець чоловічої ролі» – Віталій Ткаліч, Диплом у номінації «Кращий виконавець жіночої ролі»- Вікторія Кравченко.
Вітаємо найкращий «Діалог» з ПЕРЕМОГОЮ!!!

1
У конкурсній виставі за п’єсою О. Гончара «Синдром молодої дружини» зіграли не тільки актори основного складу, а й дебютанти. Ось імена переможців- Наталія Альошина, Вікторія Петрашова, Вікторія Кравченко, Тетяна Матвєєва, Вероніка Запісочна, Валентина Половко, Крістіна Тріфонова, Наталія Дернова, Світлана Свірбій, Наталія Лозан, Віталій Ткаліч, Руслан Павловський, Дмитро Гузь, Борис Шевель, Володимир Кондратюк, Олександр Редько та режисер – Світлана Бойко.
Сказати, що наші актори найкращі – нічого не сказати. Вони справжні театральні таланти. Дякуємо кожному з учасників за те, що витрачають свій вільний час для занять таким чудовим видом мистецтва, як театр. Дякуємо відділу культури і туризму (нач. С. Бабаєва), директору міського Палацу культури – Н. Альошиній за всебічну підтримку і допомогу в гастрольні діяльності та розвитку колективу, висвітлення виступів і перемог «Діалогівців». Дякуємо всім поціновувачам не тільки нашого театру, а й взагалі театрального мистецтва.

Додати коментар