Голова Знам’янської РДА Василь Смаглюк провів нараду з керівниками структур

1Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк під час проведення наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації заслухав інформацію директора КНП «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Руслана Пушкаренка про виконання заходів з недопущення поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території району. Доповів про стан вжиття заходів медичного характеру у разі виявлення хворих із захворюванням на коронавірус або підозри на це захворювання у громадян, забезпечення їх ізоляції та вжиття заходів відповідно до затверджених алгоритмів дій, проведення діагностичних досліджень на коронавірусну інфекцію СOVID-19. Також зупинився окремо на питанні щодо надання відповідальним бізнесом благодійної допомоги медичним закладам району.

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк наголосив, що питання стану справ із попередження поширенню коронавірусу на території району та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження знаходиться на особистому контролі у керівництва району.

У ході наради керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про окремі питання діяльності галузей.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Сидоренко проінформувала про стан організації освітнього процесу при дистанційному навчанні в період карантину та забезпеченні інклюзивної форми навчання на належному рівні. Проінформувала про стан виконання педагогічними працівниками району завдань щодо розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів за допомогою відкритого й вільного використання освітніх ресурсів і програм.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Бискуб доповіла про стан надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та виконання районного бюджету за січень-квітень 2020 року.

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк зауважив на вжиття заходів щодо активізації роботи земельної комісії при райдержадміністрації, а також із суб’єктами господарювання району в частині декларування доходів від оренди землі.

Про ситуацію щодо вжиття обмежувальних заходів у поминальні дні на території району інформував начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Федорченко.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алла Іванова доповіла про стан вжиття заходів, спрямованих на поліпшення стану соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів та інвалідів війни, учасників антитерористичної операції.

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..