На Кіровоградщині вакантні 281 робоче місце з оплатою праці понад 10000 гривень на місяць

naybilsh-zatrebuvani-compressorУ базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості існує ряд професій, за якими роботодавці готові платити своїм працівникам 10 тисяч гривень на місяць і більше. Наразі у службі зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 171 вакансія із заробітною платою від 10000 до 15000 грн та 84 вакансії із заробітною платою понад 15 тисяч.
Доволі високим залишається попит на працівників водіїв, представників будівельнихта сільськогосподарських професій, а також майстрів швейної справи.
Що ж до розподілу за районами Кіровоградщини, то у Маловисківському представлені 85 вакансій із зарплатою понад 10 тисяч, 54 вакансії у Кропивницькому районі, 26 у Світловодському, 13 у Знам’янському, 12 вакансій у Олександрійському, 11 вакансій у Петрівському, 5 у Голованівському, по 3 у Благовіщенському, Гайворонському, Добровеличківському, Долинському та Новоукраїнському районах, по 1 у Бобринецькому, Новомиргородському, Онуфріївському, Олександрівському та Устинівському районах Кіровоградської області.
Це вакансії за такими професіями як тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, головний інженер, лікар загальної практики-сімейний лікар, майстер гірничий підземної дільниці, електрогазозварник, механік, контролер-касир, головний бухгалтер, геолог та ін.
Якщо вас зацікавили запропоновані вакансії– звертайтесь до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..