У Знам’янці перевірили стан виконання карантинних заходів на ринках

3Фахівці Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в складі робочої групи, створеної розпорядженням міського голови впродовж тижня проводили перевірки стану виконання карантинних заходів відповідно до розпорядження міського голови від 17 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території міста Знам’янка гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».
Встановлено:
На території ринка «Фенікс» працюють торгові павільйони, які здійснюють реалізацію продовольчої групи товарів та посадкового матеріалу та м’ясний павільйон ринку «Фенікс». В м’ясному павільйоні проводиться реалізація не фасованих та не захищених від зовнішнього забруднення продуктів харчування (м’ясо свіже, фрукти, риба капчена), відсутні антисептики для рук, засоби індивідуального захисту (маски) знаходяться на підборідді або закривають лише рот, контроль за їх використанням не здійснюється.

Ринок КП “Ринок торгсервіс” не працює.
Також проведено перевірку дотримання карантинних обмежень на об’єктах, що здійснюють реалізацію продовольчих товарів та засобів гігієни.
Виявлено недотримання карантинних заходів: в більшості перевірених об’єктів не проводиться скринінг температури тіла працівників, відпускаються покупці без масок, не дотримується норма 1 покупець на 10 м2, поточна дезінфекція не проводиться (для дезінфекції приміщень та робочих поверхонь, дверних ручок, з якими контактують руки покупців, використовується засіб “Білизна”), не правильно використовуються засоби індивідуального захисту (знаходяться на підборідді або закривають лише рот, відсутні антисептики для рук, реалізація вагових продовольчих товарів проводиться (печиво, сухофрукти) без упаковки з відкритих ящиків.
При здійсненні рейдових перевірок проводяться бесіди та роз’яснювальна робота з продавцями, підприємця та громадянами щодо дотримання карантинних обмежень, проведення дезінфекційних заходів.

Хочемо звернути увагу, що “Білизна” яку 70% використовують для проведення поточної дезінфекції приміщень та робочих поверхонь, дверних ручок не являється дезінфекційним засобом. Якщо уважно прочитати інструкцію то там вказано, що “Білизна” являється відбілюючим, мийним засобом. Звісно в його складі є відсоток хлору, звідси і запах, який вводить в оману.

1

2

 

Знам’янське районне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській обл.

1 Коментар

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..