Спортсмени знам’янського клубу «PIT FIGHTER “ взяла участь у семінарі в Кропивницькому

3Минулими вихідними команда КЄ «PIT FIGHTER “ взяла участь у семінарі в Кропивницькому, де перебував чемпіон світу з муей-тай серед юніорів, чемпіон Європи з муей-тай серед професіоналів, багаторазовий чемпіон України, майстер спорту Валерій Абраменко.
У семінарі взяли участь близько 100 спортсменів із Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, представники різних видів єдиноборств – бойового самбо, ММА, комбат дзю-дзюцу, хортингу і таеквондо GTF.

2
У своїй кар’єрі харків’янин, який останнім часом живе та тренується в Таїланді, провів 32 професіональних поєдинки з яких одержав перемоги у 22-х, тому титулованому спортсменові було чим поділитися.
Під час семінару Валерій Абраменко давав теоретичну частину, яку учасники відпрацьовували на практиці.
Даний захід проходив у на базі ЦНТУ під егідою клубу «Tiger» та мав на меті популяризувати обласну федерацію таїландського боксу муей-тай, яка існувала на папері, але фактично не розвивалася.
Головним тренером збірної області став Олег Макущенко. Очолює обласну федерацію Віктор Тихоненко. Тренування проводяться на базі факультету фізичного виховання ЦДПУ.

1

 

Джерело

Додати коментар