Уродженка Знам’янки виборола бронзу на чемпіонаті світу з легкої атлетики в польському Торуні

2У польському Торуні, де проходить паралімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики завершилися змагання зі штовхання ядра.У своїй нозології представниці Кіровоградського регіонального центру «Інваспорт» Вікторія Шпачинська та Анастасія Мисник здобули в штовханні ядра золоту та бронзову нагороди. Дворазова срібна призерка Паралімпійських ігор Анастасія Мисник із результатом 12 метрів 80 сантиметрів посіла третє місце.

1

Наставник спортсменок – Заслужений тренер України Олег Соколовський.

Довідка: Анастасія Мисник народилася 19 лютого 1991 року. Першим тренером Анастасії є Ігор Поплавка. Анастасія на минулій Паралімпіаді в Лондоні завоювала срібну медаль у штовханні ядра (клас F20). Нині вона займається легкою атлетикою у Кіровоградському обласному центрі «Інваспорт» (тренер – Олег Соколовський).