У Знам’янській міськрайонний філії проведено міні-ярмарок вакансій

1Учора, 25 лютого 2020 року, на замовлення фізичної особи-підприємця Клименка Андрія Михайловича, у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій.

Розпочала захід фахівчиня відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії Людмила Компанієць поінформувала учасників міні-ярмарку вакансій про соціальні послуги, які надає служба зайнятості клієнтам, її нові форми та методи роботи, що орієнтовані на забезпечення зайнятості безробітних громадян, нові електронні сервіси та переваги легальної зайнятості,

Як зазначила фахівчиня, ФОП Клименко А.М. наразі потребує фахівців за професією «Продавець продовольчих товарів».

У свою чергу, А. Клименко презентував присутнім магазин “Океанія”, охарактеризував його основний асортимент та надав вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів. Поінформував про можливості здобуття навичок роботи на касовому апараті та оформлення вітрин з викладки товарів. У форматі заходу безробітні громадяни мали змогу поспілкуватися з працедавцем щодо умов праці в магазині, графіку роботи, оплати праці та інших питань, що пов’язані з працевлаштуванням.

На завершення заходу, роботодавцем проведено з шукачами роботи індивідуальні співбесіди, за результатами яких дві особи запрошені відвідати магазин “Океанія” для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та остаточно визначитися щодо майбутнього працевлаштування.

За словами начальника відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Вікторії Саржевської проведення таких заходів є ефективною формою співпраці служби зайнятості та роботодавців у напрямку пошуку претендентів на вакантні робочі місця. Для шукачів роботи презентація дозволяє ближче ознайомитися з діяльністю підприємця, отримати відповіді на питання, що їх цікавлять, та надає можливість оперативно вирішити проблему працевлаштування.

 

Л. Компанієць, провідний фахівець з питань зайнятості відділ взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..