Перед судом постане керівник поштового відділення зв’язку Знам’янського району за привласнення грошових коштів споживачів

_sud06-compressorЗнам’янською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт щодо одного з начальників відділення поштового зв’язку Знам’янського району, яка привласнила майже 40 тисяч гривень сплачених клієнтами за поштові посилки.

За даними слідства, жінка протягом 2019 року здійснювала видачу поштових відправлень, а саме – видавала споживачам поштові посилки, за що отримувала грошові кошти від людей, однак кошти не оприбуткувала по касі, а розпоряджалась ними на власний розсуд.
В результаті протиправних дій обвинуваченої Акціонерному товариству «Укрпошта» завдано матеріальної шкоди у розмірі 38773 грн.
Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт за ч. 1, 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України направлено до Знам’янського міськрайонного суду для розгляду по суті.

 

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..