Заступник голови Кіровоградської ОДА провів особистий виїзний прийом громадян Знам’янського району

111 лютого до заступника голови обласної державної адміністрації Максима Калініна під час особистого прийому звернулися жителі району.

У своїх зверненнях вони порушили питання щодо здійснення поточного ремонту автомобільної дороги, відновлення автобусного маршруту та земельні питання.

З питання здійснення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С120710 Богданівка – виїзд на автодорогу Н-1, у ході проведення прийому, Максим Калінін пояснив, що тендер на проведення ремонтних робіт відбувся 11 грудня 2019 року. Між державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» і приватним підприємством «ЕФЕКТ» укладено договір підряду від 26 грудня 2019 року №311/19. Вартість робіт складає 3 млн. 398,0 тис. грн., виконання яких буде здійснено у поточному році відповідно до календарного графіка.

Відповідаючи на питання щодо відновлення автобусного маршруту Кропивницький-Зелений Гай через с.Долино-Кам’янку, Максим Калінін запропонував запровадити на три місяці пілотний проект з перевезення жителів сіл Зелений Гай і Дол.-Кам’янка та вивчити питання щодо його доцільності.

Заступник голови облдержадміністрації надав відповідні доручення посадовим особам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівництву державного навчального закладом «Знам’янський професійний ліцей» щодо врегулювання питання передачі земельних ділянок у комунальну власність Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади з подальшим оформленням їх у приватну власність жителям вулиці Миру с. Дмитрівка.

Для оперативного вирішення порушених питань та надання більш точної відповіді заявникам на прийом були запрошені окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, а також сільські голови.

За результатами особистого прийому заступник голови облдержадміністрації Максим Калінін надав доручення щодо вивчення ситуації та сприяння у вирішенні проблем заявників, які письмово будуть проінформовані про результати розгляду.

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..