Успіхи знам’янських спортсменів на Всеукраїнському турнірі з бойового самбо

221 грудня спортсмени клубу “PIT-FIGHTER” взяли участь у ІХ Всеукраїнському турнірі з бойового самбо на честь Святого Миколая-чудотворця серед юнаків, який відбувся в м. Шепетівка (Хмельницька область). Клуб “PIT-FIGHTER” представляли три спортсмени- двоє стали чемпіонами, один бронзовим призером.
Коментує тренер клубу Олексій Слуцький: ” Максим Матвєєв, не дивлячись на застуду, зумів зібратися, і виграв всі поєдинки достроково у ваговій категорії до 57 кг, вік 14-15 років. Микола Царуш не залишив шансів суперникам і став першим у ваговій категорії до 62 кг, вік 16-17 років. Леван Панієв у другому бої трохи помилився і поступився чемпіоном один бал, випав із боротьби за золото. Але потім, провівши ще два бої і обидва закінчивши достроково, завоював бронзу у ваговій категорії до 52 кг, вік 14-15 років.
Дякуєму президенту Кіровоградського обласного підрозділу федерації змішаних єдиноборств ММА України Ігорю Матвєєву за постійну фінансову підтримку нашого клубу, організацію виїздів на змагання, які необхідні для росту спортсменів. Дякую всій нашій команді за підтримку, разом до перемог!“.