На Знам’янщині вшанували мужність українських волонтерів

2З метою  вшанувати  мужність українських волонтерів- простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством, не зважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян, їх готовність віддати життя за мир і спокій в Україні,  працівниками районного відділу культури проведено годину спілкування «Серцем покликані до милосердя», 03 грудня організовано виставку «В ім’я добра та милосердя»  та відео презентацію «Обличчя, обпалені війною».

На зустріч з школярами ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г.Ткаченка» завітали керівник апарату Знам’янської райдержадміністрації Олена Олександрівна Слюсаренко, керівник центру надання допомоги воїнам АТО Володимир Ростиславович Мухуров, який нагороджений Відзнакою Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції та волонтери Надія Михайлівна Цуркан і Петро Митрофанович Швайка.

Дружина воїна АТО Олександра Миколайовича Трубіна, Оксана Василівна, розповіла, як школярі села Богданівки допомагали  і продовжують допомагати воїнам, які захищають цілісність нашої держави на Сході країни.

«Саме завдяки українським волонтерам, їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі Україна вистояла й зберегла незалежність»,- зазначила Олена Слюсаренко.

1

 

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..