У Знам’янці стартував футзальний турнір

2019-11-30-100Сьогодні, 30 листопада, стартував розіграш Кубка міського голови Знам’янки з нагоди відзначення річниці визволення міста від фашистських загарбників з футзалу.

Участь у турнірі беруть шість команд: «Локо» (Знам’янка Друга), «Зоря» (Олександрія), «Промінь» (Богданівка), «Будівельник» (Знам’янка), «Буревісник» (Петрове) і ФК «Дмитрівка». Вони грають по колу.

У першому матчі турніру «Будівельник» впевнено переграв «Буревісник», забивши вдвічі більше голів. ФК «Дмитрівка» змогла дати бій фавориту турніру «Локо» лише у першому таймі – на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь «Локо». У другому таймі «Локо», у складі якого грає кілька професійних футболістів (Олександр Сафонов, Дмитро Хорольський і Антон Євдокимов), забив аж сім голів.

Найбільш непоступливим був матчі між богданівським «Променем» і олександрійською «Зорею». Богданівці зуміли нав’язати гру більш досвідченому супернику, у складі якого грає два професійні футболісти (Олександр Гуськов з «Оболоні Бровар» і Сергій Твердоух з «Нікополя»). У середині першого тайму команди обмінялися забитими голами. До перерви «Промінь» зміг забити тричі – 4:1. У другому таймі тривалий час богданівці тримали ворота на замку, але все ж суперник двічі забив – 4:3. Потім нападник «Променю» Олександр Зайцев мав чотири моменти для взяття воріт, але реалізували лише останній. «Зоря» змогла знову скоротити відставання до мінімуму, але все ж «Промінь» втримав переможний рахунок – 5:4.

В останньому матчі першого ігрового дня «Зоря» реабілітувалася за поразку від богданівців і розгромила «Буревісник», забивши аж 12 голів у ворота суперника.

Завтра, 1 грудня, буде зіграно ще чотири матчі даного турніру.