Знам’янські рятувальники радять громадянам не забувати про протипожежний захист власних осель

1Кожен господар знає, як зробити, щоб удома було тепло і затишно. Але випадки, коли давно неремонтовані пічне опалення або електромережа призводили до пожежі, трапляються доволі часто. З метою запобігання пожежам в оселях жителів Кіровоградщини, рятувальники постійно проводять просвітницьку роботу з пожежної безпеки, під час якої зокрема нагадують громадянам про умови безпечного перебігу опалювального сезону.

28 листопада роз’яснювальна робота проводилася у м. Знам’янка. Фахівці міськрайонного відділу У ДСНС України у Кіровоградській області нагадали містянам про обережність при користуванні пічним, електричним та газовим опаленням. Порадили перевірити тягу та систему вентиляції. Важливо також утримувати справною та не перевантажувати електромережу великою кількістю приладів, не залишати обігрівачі увімкненими на ніч. Рятувальники нагадали і про небезпеку куріння в ліжку – такі випадки дуже часто мають фатальні наслідки. Зупинилися організатори профілактичної роботи і на статистиці пожеж у районі та області.

Під час проведення розяснювальної роботи рятувальники поширили серед населення Знам’янки листівки із застереженнями та правилами безпеки.

2

3

4

5

 

Прес-служба У ДСНС в області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..