На Кіровоградщині стартує Декада сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС

1За ініціативою обласного центру зайнятості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю з 20 листопада по 03 грудня 2019 року на Кіровоградщині проводитиметься Декада сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС.
«Забезпечення трудової діяльності учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю є важливою соціальною функцією держави. Служба зайнятості всіляко сприяє підвищенню конкурентоспроможності цих громадян на ринку праці, надає їм широкий спектр соціальних послуг, аби кожен з них мав роботу», –розповіла начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Вероніка Шишкарьова.
У рамках Декади відбуватимуться різноманітні інформаційні, консультаційні, профорієнтаційні, тематичні, спеціалізовані (у т. ч. виїзні) та іншізаходи, спрямовані на сприяння у працевлаштуванні учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю.
Під час вищезазначених заходів цим категоріям громадян, насамперед, надаватиметься актуальна інформація, пов’язана з працевлаштуванням. Також учасники АТО/ООС та особи з інвалідністю матимуть можливість підібрати підходящу роботу, у т.ч. тимчасову; отримати консультації фахівців служби зайнятості, зокрема з профорієнтації, юридичних та інших питань.
Запрошуємо взяти участь у заходах.
За додатковою інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..