Тренінг з протидії торгівлі людьми

115 листопада 2019 року в рамках реалізації проекту «Посилення боротьби з торгівлею людьми та кіберзлочинністю в України» в приміщенні міської бібліотеки №3 проходив тренінг з поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Захід проводився представниками Громадської організації «Обласний жіночій інформаційний центр» з ініціативи відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради Кіровоградської області. В роботі заходу взяла участь і представник Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, відділу активної підтримки безробітних, провідний фахівець з профорієнтації Наталія Бондаренко.

2

Під час тренінгу розглядалися питання: міжнародне та національне законодавство в сфері протидії торгівлі людьми; статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми; нелегальна міграція і торгівля людьми; поняття «торгівля людьми»; форми «торгівлі людьми»; групи ризику; поняття «складні життєві обставини»;  правові акти з питань надання допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах; наслідки торгівлі людьми для жертви, сім’ї, суспільства, країни; ідентифікація постраждалих;  процедура встановлення статусу;  допомога постраждалим від торгівлі людьми; суб’єкти взаємодії і їх повноваження; схеми надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми; роль колективних органів в механізмі взаємодії. В формі колективного обговорення відпрацьовувався алгоритм взаємодії всіх зацікавлених структур щодо попередження торгівлі людьми та виявлення жертв цього ганебного явища.

3

За підсумками тренінгу було визначено перелік загальних принципів і взаємодій служб згідно з якими реалізується механізм дії встановлення статусу жертви торгівлі людьми та забезпечення таким особам комплексної допомоги.

 

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії

Кіровоградського обласного центру зайнятості   Наталія Бондаренко

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..