На Знам’янщині продовжується профілактична бесіда з підлітками

215 листопада  начальник Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області Марина Марула та спеціаліст Знам’янського міськрайонної  філії центру зайнятості Людмила Базюк відвідали ОНЗ «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.Г.Ткаченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

З метою  недопущення вчинення дітьми правопорушень та здійснення їм профорієнтації доповідачі працювали з учнями 8-9 класів.

Людмила Базюк наголосила присутнім на обов’язковості чіткого визначення професії та сфери діяльності, навички в якій дитина має намір здобувати. Адже займаючись улюбленою справою та працюючи в приємній для душі сфері, людина може вважати себе щасливою.

У свою чергу, Марина Марула повідомила про те, що наявність в подальшому будь-яких професійних навичок може зменшити рівень ймовірності вчинення правопорушення.

1

Разом з учнями обговорили види покарань, які зазначені в Кримінальному кодексі України й відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та злочинів.

Учні уважно слухали й робили для себе висновки, дякувати богу в конфлікті з законом ніхто з них не був помічений.

Зустріч підійшла до кінця й учні розійшлися по класах для продовження навчального процесу.

Але, доповідачам так швидко не вдалося піти зі школи, так як виникла потреба провести бесіду з малими хлоп’ятами, які бешкетували на коридорі.

Наперебій один одного вони пояснювали свою поведінку – вони були такі щирі й захоплені, що дивлячись на них ледве вдавалося стримувати посмішку. Але все ж таки, серйозність бесіди необхідно було тримати, щоб в їх пам’яті закарбувалося, що за кожне правопорушення є відповідальність, адже поки вони маленькі, їхня поведінка розцінюється як пустощі, а в дорослих…,  а в дорослих  все набагато серйозніше.

 

Марина Марула, начальник Знам’янського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..