Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно стати фермерами

1Фермер – це сільський приватний підприємець, котрий має власне господарство, що може бути як багатопрофільним, так і спеціалізованим (тваринництво, овочівництво, бджільництво тощо), володіє достатніми знаннями та практичними навичками в галузях сільськогосподарського виробництва і готовий до самостійного господарювання.

Як і будь-яка інша, професія фермера висуває певні вимоги до людини, яка бажає займатися цією справою, а саме: працездатність, фізична сила та витривалість, уміння працювати навіть за несприятливих погодних умов, наявність достатньо високого рівня самостійності, критичності, гнучкості, послідовності, швидкості та оперативності мислення, а також необхідно мати хорошу пам’ять та розвинені вольові якості.

18 листопада на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Фермер», курс навчання триватиме 3 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

  • професійно-технічна освіта, («кваліфікований робітник» за технологічно суміжнимис/г професіями 4-го або 5-горозрядів;
  • стаж роботи не менше 1 року;
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..