Відбувся відкритий Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА

1Сьогодні, 17 листопада, у Кропивницькому відбувся  відкритий Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств, участь у якому взяли представники знам’янського клубу єдиноборств “Пітфайтер”.

Участь у змаганнях взяли представники з міст Кропивницький, Черкаси, Олександрія, Знам’янка, Ульяновка, Новомиргород, смт Олександрівка, смт Онуфріївка. А це- 87 учасників, 9 команд, 31 вагова категорія.

1

Змагання проходили у День сільського господарства, адже саме завдяки людям, які працюють на землі, ці змагання стали можливими.

На змаганнях був присутній знам’янчанин Владислав Ільїн – майстер спорту міжнародного класу, віце-чемпіон Європи, триразовий чемпіон України серед чоловіків, який став прикладом для всіх спортсменів.

Минулого року федерацію змішаних єдиноборств ММА у Кіровоградській області очолив Ігор Матвєєв і  відтоді вона отримала нове дихання. Новий голова за власні кошти купив для спортсменів ММА у Знам’янці октагон – восьмикутну клітку, в якій проводяться змагання. А нещодавно завдяки небайдужим фермерам, підприємцям та за підтримки президента обласної федерації було закуплено другий октагон для Кропивницького підрозділу ММА.

2

 

Кубками за волю до перемоги, найкращу техніку і швидкий бій нагорджено Микиту Кузнєцова, Єгора Ярового, Данила Богнюка, Романа Постного, Дениса Пищанського, Олександра Зобенка, Артема Малюту, Лал Шам, Миколу Царуш.

3

4

Організатори дякують всім спонсорам, без яких це свято спорту не відбулося: агрофірмі «Славутич», ФГ «Мороз АП», приватному підприємству «ВЛАД», торговому дому «Укрросхім», підприємству «Дизель тур», ПРАТ «Олексіївське», фірмам «Бізонтех», «Агрокар», «Агроток», «Агрохімічний розвиток», «Агроресурс».

Спортсмени знам’янського клубу єдиноборств “Пітфайтер” знов були серед кращих.

Про їх перемоги – в наступній статті.

Додати коментар