На Знам’янщині працівники пробації та виконавчої служби разом з засудженими написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

208 листопада в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області працівники відділу разом з клієнтами пробації та державним виконавцем Знам’янського відділу виконачої служби Євгенією Черновою долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який щороку традиційно проводиться до Дня української писемності та мови.
Налаштувавши хвилю радіостудії «Українське радіо», охочі перевірити свої знання, об 11:00 розпочали писати диктант, який читав в прямому ефірі відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко.
Присутні поринули в спогади про шкільні роки, коли повідомлення вчителя про обов’язковість написання диктанту перехоплювала подих.
Слухали уважно, хоча хвилювання було не сховати, адже ж писали рідною мовою й соромно було показати низький рівень знань.

1
Але заспокоювали себе тим, що це перевірка знань, а значить є можливість зробити роботу над помилками і наступного разу показати найкращий результат.

Марина Марула, начальник Знам’янського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..