У гості до знам’янських рятувальників завітали діти

1У гості до рятувальників під час Тиждня знань безпеки життєдіяльності приходять діти з навчальних закладів міста та району.
Впродовж Тиждня знань безпеки життєдіяльності до пожежно-рятувального підрозділу м.Знам’янки постійно приходили учні та дошкільнята навчальних закладів міста та району. Ексурсії було організовано з метою навчання дітей правилам безпеки, суворе дотримання яких дозволить уникнути багатьох прикрих ситуацій, травмування і загибелі маленьких непосед.

2

3
Діти приїжджають на екскурсії не лише з міста Знам’янки, а й з віддалених сіл Знам’янського району, оскільки спілкування з рятувальниками має життєво важливе значення. Зокрема працівники Служби порятунку детально розповідають школярам, які вчинки призводять до надзвичайних подій, яким правилам потрібно слідувати, залишаючись самими вдома, відпочиваючи у лісі чи біля води, як урятуватись під час пожежі в будинку чи громадському місці, як надавати допомогу потерпілим. А ще рятувальники популяризують культуру безпеки, розповідаючи про щоденну працю бійців пожежно-рятувальної служби, дозволяючи допитливим дітлахам роздивитись і навіть посидіти за кермом пожежного автомобіля, демонструючи можливості технічного оснащення служби.
Варто зазначити, що такі екскурсії мають неабияке виховне значення, оскільки підвищують інтерес дітей до питань безпечної життєдіяльності та дають змогу пригадати правила безпеки.

4

5

 

Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..