Молодь Знам’янщини запрошували стати поліцейськими

1Нещодавно для учнівської молоді Знам’янського професійного ліцею представники Національної поліції спільно із фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели семінар «Молодь на ринку праці».
Під час заходу представниця Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Юлія Кармаліта ознайомила учасників заходу із особливостями служби в поліції, поінформувала про вимоги до посади, умови праці, рівень заробітної плати та перспективи кар’єрного зросту.

2
Представники Знам’янський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області Ігор Супрунов та Максим Свириденком, ознайомили учнів профліцею про умови та етапи проходження конкурсу на посаду поліцейського. Учням було презентовано ряд посад середнього та молодшого посадового складу, які потребують укомплектування, зокрема: поліцейський сектора реагування патрульної поліції, оперуповноважений, слідчий, дільничний та ін.
Щоб остаточно впевнитись в правильності свого вибору та більш детально ознайомитись із переліченими посадами, фахівець з профорієнтації Людмила Базюк запропонувала усім бажаючим з числа присутніх, пройти профдіагностичне тестування.

 

Людмила Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..