У Знам’янці відкрито меморіальну дошку на честь Катерини Носкової

1Сьогодні в НВК “Знам’янська ЗОШ №2 – ліцей” було урочисто відкрито меморіальну дошку на честь загиблої в ООС/АТО знам’янчанки Катерини Носкової.
У лютому 2015 року з власної волі була зарахована за контрактом до лав Збройних Сил України, добровільно вирішила відбути в зону проведення АТО.
26-річна Катерина Носкова – старший телефоніст відділення зв’язку, солдат 17-го окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони.
На передовій вона зустріла своє кохання — теж військового. Вони одружилися в березні цього 2015 року.

2
Тієї жахливої ночі, 16 серпня, Катерина сама попросилась на передній край лінії оборони в районі Горлівки, де був сильний обстріл зі сторони бойовиків. «Кет» сіла в машину і поїхала на порятунок бойових побратимів. Їй вдалося вивезти з-під обстрілу двох поранених солдатів. Вона врятувала два людські життя, а своє віддала. Трагедія сталася, коли дівчина повернулася за пораненими. Тоді обстріл відновився, і Катя загинула разом з бійцем, якого намагалася вивезти до санчастини. Дівчину хоронили в закритій труні.
У Катерини Носкової залишився чоловік та 4-річний син, старенькі батьки та старша сестра.
Указом Президента України № 663/2015 від 25 листопада 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Додати коментар