На Знам’янщині працює Університет ІІІ віку

1Людина ніколи не втомлюється прагнути до пізнання нового. І це відбувається не залежно від того, скільки їй років.  Тому Університет ІІІ віку  Територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району восени щорічно відкриває свої двері для всіх , хто  має   бажання  не тільки розширити свої знання, але й відчути свою необхідність  та мати змогу додаткового спілкування з цікавими людьми.

10 жовтня 2019 року  відбулось чергове заняття Університету на базі Трепівської сільської ради. Темою розмови було питання  про реформування сучасної медицини  та телемедичний простір.  З  зацікавленими слухачами розмову вели  Руслан Володимирович Пушкаренко — директор  комунального підприємства «Знам’янський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради та  завідуюча Трепівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  Світлана Анатоліївна Матвієвська.

2

Для більшості присутніх новиною було знайомство з телемедичним комплексом, за допомогою якого під час практичних занять вони мали можливість  пройти процедуру діагностування своїх захворювань. Як і все нове, це викликало чимало питань та  емоцій. Усі присутні отримали взаємне задоволення  від  спілкування.

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..