На Станція Знам’янка відбувся День відкритих дверей

2 (2)У рамках співпраці служби зайнятості та ПАТ «Українська залізниця», за ініціативи представників Знам’янської міськрайонної філії та начальника відділу кадрів Станції Знам’янка Ігоря Костенко був проведений спільний захід – День відкритих дверей роботодавця, який є однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця. Презентація пройшла на території виробничого  підрозділа  залізниці – Станція Знам’янка. Ознайомитися з умовами праці, що створені на підприємстві виявили бажання 9 безробітних, які  у супроводі заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тетяни Фарбанець та начальника з кадрових питань І.Костенка  відвідали залізничне підприємство.

1

У ході презентації Ігор Костенко розповів присутнім, що Станція Знам’янка – це один з структурних підрозділів ПАТ «Українська залізниця», який здійснює перевезення  пасажирів, вантажів, вантажобагажів у регіоні та інших містах.  Робота на підприємстві досить відповідальна, тому і її оплата  включає цілу низку заохочень: це і доплати за вислугу років, за шкідливі умови праці; щомісячне преміювання; можливість отримання безкоштовних залізничних квитків; щорічне оздоровлення працівників та членів їх сімей; можливість підвищення кваліфікації та кар’єрного росту. Підприємство не залишає поза увагою і колишніх своїх працівників, які вийшли на пенсію. Захід пройшов дуже цікаво та інформативно, всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.

За результатами проведеного заходу, одна особа виявила бажання працевлаштуватися та була запрошена до відділу кадрів для подачі необхідних документів для працевлаштування.

 

Т. Фарбанець, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського ОЦЗ

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..