Чи готовий Знам’янський район до опалювального сезону

1На даний час готовність об’єктів житлово-комунального господарства, закладів соціальної сфери, культури, освіти та охорони здоров’я району до нового опалювального сезону  складає 100%.

Відповідно до  розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 вересня 2019 року № 211 – р «Про початок опалювального сезону  2019/2020 року для індивідуального опалення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери» опалювальний сезон для індивідуального опалення житлових будинків розпочато з 01 жовтня 2019 року; стовідсоткове опалення об’єктів соціальної сфери розпочнеться за умови зниження середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб нижче  +8 градусів.

Котельні комунальних підприємств с.Суботці та с.Богданівка до опалювального сезону 2019/2020 року готові на 100% (акти готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період отримано).

Проведено інвентаризацію снігоприбиральної та інженерної техніки, яка може використовуватись для прибирання снігу та буксирування транспортних засобів у зимовий період: підготовлено 7 одиниць спеціалізованої техніки. На балансі Суботцівського СКП «Сількомунгосп» перебуває трактор МТЗ — 82 з відвалом для прибирання снігу. Також, на договірних засадах залучатиметься техніка суб’єктів господарювання усіх форм власності до 42 одиниць техніки.

Заклади соціальної сфери на 100%  підготовлені до нового опалювального сезону.

Станом на 01 жовтня 2019 року субсидією на оплату житлово-комунальних послуг користуються 4215 домогосподарств; на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрів осіб, які мають право на пільги перебувають 6126 пільговиків. Заборгованість по виплаті коштів на тверде паливо та скраплений газ відсутня.

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..