Відбулася нарада з питань організації проведення призову громадян із сільськими головами Знам’янського району

1Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Слюсаренко провела нараду із сільськими головами району.

Військовий комісар Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Чижма порушив питання щодо вжиття дієвих заходів з організації проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2019 року та залучення громадян району до проходження військової служби за контрактом.

Згідно планового завдання Кіровоградського обласного військового комісаріату восени 2019 року план призову громадян до Збройних Сил України та інших військових формувань для Знам’янського району становить 20 чоловік.

У ході наради були висвітлені основні проблемні питання, які можуть виникнути під час проведення осіннього призову громадян, а саме: відсутність призовників за місцем реєстрації, несвоєчасне подання до військкомату списків громадян призовного віку.

За підсумками розгляду даного питання керівник апарату РДА Олена Олександрівна зазначила, що районна державна адміністрація буде вживати всі заходи з підготовки та проведення зазначеного призову. Також були окреслені ряд завдань для керівників органів місцевого самоврядування району в частині надання допомоги та сприяння працівникам військкомату під час організації та проведення призову громадян, в організації розшуку громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, у проведенні рекламно-агітаційної кампанії щодо популяризації військової служби за контрактом.

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..