У Знам’янці встановлять пам’ятний знак на честь загиблої Катерини Носкової

DSCN2879Під головуванням міського голови С.Філіпенка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, 27 вересня 2019 року відбулося засідання чергової сімдесят шостої сесії міської ради. Міська рада затвердила рішення «Про встановлення пам’ятного знаку на честь увічнення пам’яті Катерини Носкової» відповідно до якого, на фасаді будівлі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей», буде встановлено пам’ятний знак на честь увічнення пам’яті колишньої учениці школи Катерини Володимирівни Носкової, учасниці антитерористичної операції на Сході України, яка загинула захищаючи суверенітет та цілісність України.

62Довідково. У лютому 2015 року з власної волі була зарахована за контрактом до лав Збройних Сил України, добровільно вирішила відбути в зону проведення АТО.
26-річна Катерина Носкова – старший телефоніст відділення зв’язку, солдат 17-го окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони.
На передовій вона зустріла своє кохання — теж військового. Вони одружилися в березні цього 2015 року.
Тієї жахливої ночі, 16 серпня, Катерина сама попросилась на передній край лінії оборони в районі Горлівки, де був сильний обстріл зі сторони бойовиків. «Кет» сіла в машину і поїхала на порятунок бойових побратимів. Їй вдалося вивезти з-під обстрілу двох поранених солдатів. Вона врятувала два людські життя, а своє віддала. Трагедія сталася, коли дівчина повернулася за пораненими. Тоді обстріл відновився, і Катя загинула разом з бійцем, якого намагалася вивезти до санчастини. Дівчину хоронили в закритій труні.
У Катерини Носкової залишився чоловік та 4-річний син, старенькі батьки та старша сестра.

Додати коментар