Театральна делегація Знам’янки на батьківщині корифеїв українського театру

2Фестиваль “Вересневі самоцвіти” щорічно збирає на кіровоградській землі, колисці українського національного театру, найкращі театральні колективи України. Тpадиційнo уpoчисте пpедставлення фестивалю, а цього року він вже 49-ий, відбулося на теpитopії заповідника-музею «Хутіp Надія».

Пісенні та театральні майданчики, вистави від професійних і аматорських театрів області, виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з гончарства і ткацтва – усе це чекало вдячного глядача. Окрасою свята стала церемонія нагородження переможців обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», а також презентація Рушника Національної Єдності.

1

Було сказано багато слів вдячності, від керівництва області, театральним аматорам – людям які в містах і селах нашої області зберігають і популяризують театральне народне мистецтво. Звісно, що було багато відзнак і нагород серед яких найприємніша для нас – вручення посвідчення «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ» учасникам аматорського театру міського Палацу культури «Діалог», керівник Світлана Бойко.

Ще одна перемога і гордість за наше місто, в якому живуть і працюють талановиті люди.

 

Джерело

Додати коментар