На Знам’янщині учасник ООС (АТО) став стрільцем загону воєнізованої охорони

1У квітні цього року до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з наміром знайти роботу звернувся Дмитро М. Чоловік уже встиг виконати свій військовий обов’язок перед державою та суспільством, він тільки-но повернувся з Операції об’єднаних сил ЗСУ на сході України. За професією Дмитро М. помічник машиніста тепловоза та слюсар з ремонту рухомого складу.
Протягом декількох місяців Дмитро відвідав не одне підприємство та пройшов не одну співбесіду з роботодавцем, але постійної роботи, яка б приносила задоволення, чоловік самостійно не знайшов. Дмитро не засмучувався, і продовжував активно шукати роботу, адже для чоловіка мати роботу – це можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї, впевнено будувати плани на майбутнє та йти вперед по життю.
Під час перебування на обліку у службі зайнятості, за сприяння кар’єрного радника Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, чоловіка запросили на індивідуальну співбесіду з начальником відділу кадрів Знам’янського загону воєнізованої охорони. Під час спілкування з Дмитром, роботодавець обговорив можливості працевлаштування.
Після отримання дозволу з відділу кадрів регіональної філії «Одеської залізниці «Акціонерного товариства «Українська Залізниця» та проходження професійно-кваліфікаційних тестів Дмитру запропонували посаду стрільця.
Усе вдалося. Якщо людина прагне знайти роботу та цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які прагнуть допомогти у цьому, то отримуємо позитивний результат – постійне місце роботи.

О. Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..