Відкритий чемпіонат Знам’янського району: «Дмитрівка» перемогла «Буревісник»

football-compressorУ 11-му турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року ФК «Дмитрівка» вдома святкував перемогу над «Буревісником».

У першому таймі матчу на полі була рівна гра. Господарі більше контролювали м’яч, а гості сподівалися на свої контратаки. Мав можливість відкрити рахунок нападник господарів Євген Артьомов, але пробив вище воріт. У гостей загострював ситуацію Артем Солодов, але не влучив у створ воріт.
На 57-ій хвилині зустрічі після подачі Романа Дар’єва голкіпер «запалив свічку» у своєму карному майданчику і Олексій Чеботарьов переправив м’яч у сітку воріт суперника. А у компенсовані хвилини матчу 15-річний Денис Капітула на лівому фланзі обіграв захисника і прострілив у карний майданчик, звідки капітан господарів Сергій Назаренко переправив «круглого» у сітку воріт суперника. У підсумку «Дмитрівка» святкувала перемогу з рахунком 2:0.

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Петрове) – 2:0 (0:0) (Чеботарьов, 57; Назаренко, 90+4)

Нагадаємо, що 10 серпня у Трепівці місцевий “Маяк” з рахунком 1:6 програв богданівському “Променю”. Матч «Нива» (Цибулеве) – «Тясмин» (Олександрівка) на прохання команди гостей перенесено на 15 вересня.