Жителі Дмитрівської сільської ради дізнавались про послуги служби зайнятості

IMG-4b25a490095ad498d1c3c6d519cb3858-V (1)Днями директорка Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмила Компанієць провела робочу зустріч з головою Дмитрівської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Наталією Стиркуль. Керівники обговорювали шляхи подолання безробіття на селі, питання розвитку малого підприємництва у сільській місцевості, розмірковували про шляхи легалізації зайнятості.
Серед питань й питання організації громадських робіт, які в умовах дефіциту підходящих вакансій та гострої конкуренції на ринку праці є одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, особливо селян. Ці роботи сприяють пом’якшенню ситуації на ринку праці або запобігти наслідкам безробіття, залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості.
Після зустрічі з головою громади директор міськрайонної філії поспілкувалася з мешканцями села. Під час спілкування була надана інформація щодо порядку реєстрації у службі зайнятості. Зазначила, що ті, хто шукає роботу, можуть скористатись сервісом електронних послуг – діє сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних». «Така електронна послуга дозволить зекономити час шукачів роботи. Скориставшись цією послугою, громадяни можуть записатись на прийом до фахівця для отримання консультації, перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи», – зазначила Л. Компанієць.
У той же час, Тетяна Фарбанець, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії, зустрілася з місцевими роботодавцями. Фахівець поінформувала присутніх про нові можливості служби зайнятості для роботодавців, а саме: запровадження «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості. Відтепер роботодавець має можливість переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме, скласти звітність, тощо.
Усі, хто завітав цього дня до сільської ради, мали можливість отримати консультації та роз’яснення з питань застосування чинного законодавства у сфері зайнятості населення, а також з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням та підбором кадрів.

 

Т. Фарбанець, заступник начальника відділувзаємодії з роботодавцямиЗнам’янської міськрайонної філії

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..