На території області проживає 247 родин загиблих учасників АТО/ООС, без батьків залишилось 126 дітей

680_57fe6e786bb96-compressorТакі дані озвучив начальник управління комунікацій з громадськістю ОДА Віталій Останній, доповідаючи про реалізацію в області соціальної акції, спрямованої на підтримку сімей воїнів, загиблих на сході України “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо”.

Він поінформував, що цього року у рамках акції на забезпечення пільгових перевезень, в тому числі і членів сімей загиблих учасників АТО/ООС в місцевих бюджетах області передбачено 82,7 млн.грн., з них 45,5 млн. грн. вже профінансовано. Станом на 27 червня учасникам антитерористичної операції та видано більше 14 тисяч наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо надання у власність земельних ділянок, оформлено у власність майже 11 тисяч земельних ділянок.
311 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС знаходиться під динамічним спостереженням лікарів, відповідальних за медичне обслуговування ветеранів війни та учасників АТО/ООС, цього року 241 особі проведено профілактичний медогляд, 201 особі проведено амбулаторне лікування, 37 пацієнтів отримали стаціонарне лікування.
За результатами медичних оглядів визначено потребу в санаторно-курортному лікуванні 28 осіб, заплановано проведення двох хірургічних операцій. З початку року послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 35 дітей загиблих учасників антитерористичної операції, 41 дитина безкоштовно перебувала у пришкільних таборах. За словами Віталія Останнього, забезпечено також безкоштовне відвідування музейних закладів області та екскурсійне обслуговування членів родин загиблих учасників АТО/ООС.
Підготовано за інформацією офіційного сайту Кіровоградської ОДА

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..