Легкоатлетка зі Знам’янського району виступила на Міжнародних змаганнях у Баку

Onisimova1Легкоатлетка Катерина Онісімова зі Знам’янського району на ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Баку брала участь у дисципліні – біг 2000 метрів з перешкодами.

Для Катерини ця дистанція почалася вкрай невдало –  Онісімова добре стартувала, але на першій перешкоді опонентка ззаду у спину її штовхнула і було падіння. По при це Онісімова зуміла проявити характер – піднятися, набрати хід і увірватися до середини забігу (всього брало участь 21 спортсменка). У підсумку Катерина Онісімова фінішувала 8-ою, відставши на 9 секунд від третього місця – якби не падіння на першій перешкоді, то могла поборотися за нагороди…

Варто відзначити, що до Баку підтримати Катерину Онісімову приїхав її перший тренер Віталій Воровський.

onisimova-vorovskiy1

Нагадаємо, що 23 липня велосипедистка Алла Марущук зі Знам’янського району в індивідуальній гонці  посіла 5-е місце (час 15:38.14 хв). Аллі до бронзової нагороди не вистачило 5 секунд. Дарина Нагуляк же показала  21-ий результат((час 16:16.03 хв).

Нагадаємо, на престижному турнірі українська команда представлена 68-ма спортсменами, які виступають у 7 видах спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці. Серед 68 спортсменок немає жодного представника Кіровоградської області. Але от у складі інших областей виступають дві спортсменки зі Знам’янського району.

У велоспорті буде виступати Алла Марущук (з села Мошорине), яка представляє Донецьку область. Нагадаємо, що Алла Марущук розпочинала займатися велоспортом у селі Мошорине (Знам’янський район, перший тренер – Вадим Кива). Є 5-тиразовою чемпінкою України по дівчатах і чемпіонкою по юніорках. Із 1-го вересня 2018 року Алла Марущук продовжила навчання в ДВУОР імені Сергія Бубки (тренер В.Красов).

pan-nnn

У легкій атлетиці у бігу на 2000 метрів з перешкодами Україну представляє кілька разова чемпіонка України серед юніорок Катерина Онісімова. Катерина нині тренується у м. Дніпро під керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Додати коментар