Стажування – дієвий шлях знайти роботу та працівника

1Сьогодні в умовах застосування інноваційних технологій виробництва та високотехнологічного обладнання, до працівників висуваються високі вимоги щодо їх професійних знань та вмінь. Тому такий вид професійного навчання безробітних, як стажування потенційного працівника безпосередньо на виробництві під керівництвом досвідченого робітника посів гідне місце в системі професійної освіти служби зайнятості. Стажування має на меті підвищення конкурентоспроможності та мобільності громадян на сучасному ринку праці та організовується службою зайнятості шляхом системної співпраці з замовниками кадрів – роботодавцями.
Гідним прикладом такої плідної співпраці стала організація стажування робітників за замовленням товариства з обмеженою відповідальністю ТОВ «Агропродукт». Це підприємство можна без перебільшення назвати підприємством європейського рівня, на якому постійно впроваджуються в роботу новітні технології виробництва продукції та сучасне обладнання. Тому якщо людина і працювала в ТОВ «Агропродукт», але минуло вже пів або рік, то її знання, професійні вміння вже дещо застаріли. Для того щоб робітник зміг знову повернутися до повноцінної роботи йому потрібно пройти стажування, пригадати забуте, повчитися новому.
Так, протягом першого півріччя 2019 року за направленням Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості пройшли та проходять стажування в ТОВ «Агропродукті» понад 20 осіб. Це і тістороби, пекарі, лаборанти, халвомісильники, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі-ремонтники, водії автотранспортних засобів, електрогазозварники. Навіть з цього далеко не повного переліку професій можна зробити висновок про масштаб виробництва. Оволодівши потрібними знаннями та набувши потрібних практичних навичок під час проходження стажування, працівники з впевненістю приступають до роботи, маючи при цьому потрібний багаж сучасних знань та в перспективі гідний заробіток.
Тому можна без перебільшення сказати що стажування – дієвий спосіб знайти роботу та працівника. А від такої співпраці виграють всі: роботодавці мають кваліфікованих, озброєних сучасними знаннями та вміння працівників, робітники роботу та заробіток.

 

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії
Кіровоградського обласного центру зайнятості Н. Бондаренко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..