Розвиваємо громади разом: на Знам’янщині мешканці ОТГ дізнавались про послуги служби зайнятості

115 липня мешканці Дмитрівської об’єднаної територіальної громади мали можливість зустрітися з директором Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмилою Компанієць та вирішити питання, що стосуються сфери зайнятості.

Зустріч відвідали більше 20 місцевих мешканців, яких турбує пошук роботи через інтернет-ресурси, питання порядку реєстрації громадян у службі зайнятості, у т.ч. через «Електронну чергу».
Шукачам роботи Л. Компанієць надала інформацію про соціальні послуги служби зайнятості, зокрема, щодо можливості стати учасниками громадських робіт. Також безробітні дізналися про можливість за сприяння служби зайнятості підвищити свою кваліфікацію або здобути омріяну професію шляхом проходження професійного навчання за актуальними на ринку праці професіями.
Директорка поінформувала мешканців ОТГ про запровадження у роботу служби зайнятості інституту кар’єрного радника, який допоможе не просто знайти нову роботу, а й подолати перешкоди, які заважають шукачеві роботи стати успішним на новій роботі. «Ці фахівці працюють з кожним клієнтом індивідуально і повинні допомагати своїм підопічним щоразу, коли ті звертаються до служби зайнятості», – розповіла Л. Компанієць.
Не залишились поза увагою фахівців міськрайонної філії й роботодавці, які здійснюють свою діяльність на території ОТГ.

2

Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії обласного центру зайнятості, поінформувала роботодавців про нові можливості та послуги служби зайнятості для роботодавців, а саме: можливість здійснювати підбір працівників та проводити співбесіди в режимі Skype (відеорезюме, онлайн-співбесіда, відеовакансія). Відзначила, що «Запровадження таких новітніх форм роботи значно спростить і пришвидшить час пошуку претендента на робоче місце та надасть можливість роботодавцеві підібрати кваліфікованих працівників навіть з інших регіонів», – зазначила В. Саржевська.
Усі, хто завітав цього дня до сільської ради, мали можливість отримати консультації та роз’яснення з питань застосування чинного законодавства у сфері зайнятості населення, а також з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням та підбором кадрів.
Наприкінці зустрічі Л. Компанієць наголосила: «Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє і докладаємо чимало зусиль щодо пошуку нових напрямків діяльності, а отже завжди готові до співпраці щодо забезпечення зайнятості безробітних мешканців ОТГ».
У свою чергу, голова територіальної громади висловила сподівання, що напрацьований досвід роботи та подальша співпраця міськрайонного центру зайнятості та ОТГ дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття.

3

 

Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..