Олег Вєтров: “Україна сьогодні потребує перезавантаження в усіх сферах життя!”

65057791_923604827988427_1467536719556378624_nЗнову вибори і знову обіцянки. Нас перенасичують інформацією про кандидатів та депутатів, агітацією, в газетах, в соціальних мережах у всіх видах ЗМІ, але крім обіцянок реальну роботу показують одиниці політиків зі всієї України.

Реалії такі, що нас як не чули так і не чують, і це логічний результат того, що люди постійно вірили «не тим», довіряли свої виборчі голоси депутатам, які ніколи не знали і не знатимуть справжні тяготи повсякденного людського життя простих громадян, проблеми селян, і загалом усіх людей в усіх куточках України!

Усе своє життя я працюю на добробут людей та задоволення суспільних потреб, видаю потужні проекти , які дають величезну суспільну користь і я ніколи цим не хизувався.

20 років тому, будучи і сам батьком маленької донечки, я поставив перед собою завдання дати нові можливості для розвитку дітей нашого району і зробив це. Я відкрив спортивно- патріотичний  клуб «ЕГІДА», в якому на сьогодні займаються діти починаючи з дошкільного віку.

Крок за кроком, не звертаючи уваги на негативні прогнози деяких людей, які не бачили у тому сенсу, я зробив це і сьогодні ми виховуємо, розвиваємо дітей, разом із ними підкорюємо міжнародні спортивні арени, їхніми здобутками пишається вся Україна!

Зараз очолюю  професійно-технічне училище, яке 7 років тому було на межі ліквідації  мало низьку довіру людей та збиткове господарство. Я  взяв на себе відповідальність і разом з колективом  зробили, на думку більшості людей, неможливе. Сьогодні ПТУ №36 не просто НЕ збиткове, а це вже потужний, відомий в Україні навчальний заклад, який повернув свої землі, техніку, відновив та примножив матеріально-технічну базу, а головне -повернув довіру людей та роботодавців. Навчальний заклад, який налічує понад чотири сотні студентів, має сильний педагогічний склад, власний сучасний гуртожиток, гарну стипендію та 8 виробничих професій. Сьогодні саме ПТУ №36 забезпечує велику кількість  підприємств та господарств кваліфікованими молодими спеціалістами.

65827410_925664737782436_5083202500438261760_n

З початку війни на Сході країни, в складі УЗІ (українського загону інструкторів)  тренував військовослужбовців ЗСУ,  3 полк спеціального призначення, національну гвардію України та добровольчий батальйон «Айдар» за напрямками: тактика ведення бою в місті, тактична медицина, гірська підготовка, фізична та психологічна реабілітація.

Досвід, отриманий в роботі з військовими, реалізувався в регіональному національно- патріотичному проекті « Захисник Кіровоградщини», який з 2015 року успішно працює та охватив більше 6000 учнів старших класів .

Даний курс дає можливість зростати духовно, морально, психологічно, фізично та патріотично працюючи з кращими інструкторами своєї справи.

Сьогодні дійсно Україна  потребує перезавантаження в усіх сферах життя, Має бути збалансований підхід в різних напрямкам: заробітна плата, робочі місця за рахунок інвестиційної привабливості нашої країни, зниженням податкового- корупційного тиску, кредитно- лізинговими програмами розрахованими на всіх.

Якісні закони з гарантіями безпеки мають поставити крапку на спекуляції земельного питання, пенсійної реформи, територіального устрою, стабільного економічного розвитку, інфраструктури, яка має дати поштовх в реалізації різних проектів.

Мають ставитися завдання для кандидатів і контроль виконання та можливість відкликання делегованого, якщо робота по розробці та реалізації законів для людей не матиме 100% перспектив. Покінчити раз і назавжди з питанням депутатської недоторканності, маніпуляцією з земельним питанням до тих пір поки не буде прозорого закону щодо власності землі України і гарантії її збереженню.

Ми не можемо чекати змін кожні 5 років, все має бути в динамічному посилі. Швидкими ефективними темпами і не завтра, а вже сьогодні.

Вірю в нас як людей мудрих, конструктивних, які здатні змінити життя до кращого.

 

 

Додати коментар