У Знам’янці відбулася зустріч з переселенцями

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЧерез розвиток подій у Криму та збройний конфлікт на сході країни більше двох мільйонів людей були змушені залишити свої домівки і почати нове життя. Після переїзду їм довелося одночасно вирішувати кілька складних завдань: шукати житло та роботу, а головне – вчитися не опускати руки за жодних обставин.
Допомагають вимушеним переселенцям адаптуватися до нових умов життя державні установи соціального спрямування, громадські організації, волонтери.
Тому зовсім не випадково нещодавно на базі Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений захід для внутрішньо переміщених осіб за участю громадської організації «Десяте квітня», представників від управлінь соціального захисту населення міста та району.
Основна мета зустрічі – підвищити рівень правової поінформованості внутрішньо переміщених осіб.

Володимир Кудря– юрист громадської організації «Десяте квітня», надав консультації з питань, пов’язаних із статусом переселенця, а саме: про виплату адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, судовий супровід окремих категорій справ. Також на заході було повідомлено про допомогу, яку можуть отримати громадяни від організації.
Олена Баланенко – начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, надала докладну інформацію про можливість пошуку роботи, електронні сервіси служби зайнятості, про можливість навчання та отримання ваучера, відкриття власної справи для внутрішньо переміщених осіб за сприянням служби зайнятості.
Ця зустріч ще і ще раз нагадує, що чужого горя не буває, що є в нашій країні державні установи, громадські організації, просто небайдужі громадяни, які завжди готові прийти на допомогу, підтримати у важкий період життя. Та попри всі обставини, допомогти внутрішньо переміщеним особам успішно будувати своє життя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наталія Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..