На Знам’янщині проведено зустріч з волонтером пробації

canva-photo-editor (6)Днями в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області проведено робочу зустріч з волонтером пробації Людмилою Миколаївною Баргамін, під час якої обговорено питання, які виникають в процесі діяльності волонтера пробації, наголошено на правах та обов’язках, а також можливість подальшої співпраці з органом пробації.
Людмила Баргамін є волонтером пробації з 2017 року по теперішній час, за вказаний період вона систематично долучалася до проведення соціально-виховної роботи з засудженими з метою недопущення вчинення ними нових злочинів.
На даний час в Знам’янському МРВ є два волонтери пробації – Василь Мазурок та Людмила Баргамін, які здійснюють значну допомогу в недопущенні росту рецидивної злочинності в районі.
Тому Знам’янський «Центр пробації» запрошує приєднатися та стати волонтером пробації, яким може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Особи, яких зацікавила дана інформація, можуть звертатися за адресою:
м. Знам’янка, вул. Героїв Крут, 9 (2 поверх) до начальника Знам’янського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Марули Марини Юріївни або за телефоном 066-39-80-886.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..