СБУ на Кіровоградщині продовжує проводити превентивні заходи

canva-photo-editor (3)Тероризм, який, на жаль, стає невід’ємною частиною політичних і економічних процесів у світі та представляє собою все більшу загрозу громадській і національній безпеці, із поодиноких проявів перетворюється в масове явище.

Служба безпеки України є головним органом у Єдиній загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю. Її територіальною підсистемою є Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Кіровоградській області, яка вживає постійних заходів із забезпечення належного рівня захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань краю.

Для того, щоб завжди бути готовими до протидії загрозам, суб’єкти боротьби з тероризмом повинні працювати чітко, скоординовано, злагоджено і швидко.

Координаційна група Антитерористичного центру при обласному Управління СБУ продовжує проводити спеціальні тренування щодо перевірки стану антитерористичної та контрдиверсійної захищеності об’єктів регіону.

З початку року проведено понад тридцять таких тренувань на потенційно уразливих в терористичному плані об’єктах області.

Одна із останніх таких перевірок відбулася на об’єктах електроенергетичного комплексу «Кіровоградобленерго».

У рамках проведених заходів було зімітовано закладання умовних вибухових пристроїв на підстанціях Бобринця, Добровеличківки, Долинської та Новоукраїнки Кіровоградської області.

canva-photo-editor (4)

За результатами тренувань Координаційна група АТЦ надала рекомендації щодо підвищення рівня захищеності об’єкта та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків.

 

Прес-група УСБУ в Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..